Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl
www.mops.radom.pl
Relacje z festynów
OSL "Bezpiecznie na wakacjach" 24.06.2015 Drukuj

Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci mówi przysłowie.

Bo to przyzwyczajenia i wiedza nabyta w młodości decydują o późniejszych zachowaniach i cechach człowieka. Dlatego organizatorzy społeczności lokalnej oraz funkcjonariusze z Komisariatu Policji III zaprosili dzieci i młodzież z radomskich przedszkoli i szkół na edukacyjny festyn, który odbył się na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji na Borkach.

Więcej…
 
"ŻYJ ZDROWO I KOLOROWO" ZPS nr 10 17.06.2015 Drukuj
Dużo zabawy, akcentów artystycznych, elementów edukacyjnych ale przede wszystkim integracja - to cele festynu "Żyj zdrowo i kolorowo", który odbył się w Publicznej Szkole Podstawowej numer 25 przy ulicy Starokrakowskiej. Uczestnicy spotkania mieli możliwość zagłosować w Budżecie Obywatelskim Radom 2016. Promowane były projekty dotyczące dzielnicy Potkanów.
Więcej…
 
Festyn przy ul. Wernera 27.09.2014 Drukuj
Mieszkańcy bloków socjalnych przy ulicy Wernera wspólnie pożegnali lato podczas rodzinnego festynu. Zabawę zorganizowali Organizatorzy Społeczności Lokalnej oraz pracownicy socjalni z Zespołu Pracy Socjalnej numer 6.
Więcej…
 
ZPS nr 8 - 07.09.2014 Drukuj
Dopisała pogoda, nie zabrakło też uczestników zabawy. Mieszkańcy dzielnicy Kozia Góra licznie przybyli na festyn rodzinny, który odbył się na skwerze sportowym przy ulicy Gielniowskiej.
Więcej…
 
OSL Festyn przy ul. K. Mroza 06.09.2014 Drukuj
Liczne konkursy i zabawy dla dzieci i młodzieży, malowanie twarzy oraz nauka składania origami – to atrakcje, które cieszyły się największą popularnością wśród uczestników festynu rodzinnego przy ulicy Kazimierza Mroza.
Więcej…
 
«« start « poprz. 1 2 nast. » koniec »»

Pozycje: 1 - 9 z 18