Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl
www.mops.radom.pl

ADRES:

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
ul. Limanowskiego 134
26-612 Radom

Dojazd autobusami komunikacji miejskiej: nr 13, 14, 16, 17 i 25.

centrala: (048) 360-87-01

sekretariat: (048) 360-84-88

fax: (048) 360-84-88

e-mail: sekretariat@mops.radom.pl

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek 

w godz. 7:30 - 15:30


Dział Obsługi Mieszkańców

poniedziałek

w godz. 7:30 - 17:30

wtorek, środa, czwartek, piątek 

w godz. 7:30 - 15:30

Wycieczka na lotnisko Drukuj
Blisko 90 dzieci mieszkających na radomskich osiedlach socjalnych wzięło udział w wycieczce na lotnisko wojskowe na Sadkowie. Dla wielu była to jedna z nielicznych atrakcji na jakie mogą liczyć podczas wakacji. Wcześniej grupa młodzieży odwiedziła Państwową Straż Pożarną.

Wycieczka na wojskowe lotnisko to nie lada atrakcja, tym bardziej, że obiekt jest zamknięty dla mieszkańców. Dzieci miały okazję obejrzeć „spadochroniarnię”, czyli miejsce w którym przechowywany jest niezbędny dla pilotów sprzęt. Dużym zainteresowaniem cieszyła się wizyta w hangarze. Dzieci obejrzały stacjonujące tam samoloty Orlik i Bryza. Mogły też wejść do środka, zobaczyć wyposażenie i usiąść za sterami. Kolejną atrakcją wycieczki była wizyta w pomieszczeniu z symulatorem lotów, gdzie piloci "na ziemi" uczą się sterowania samolotem oraz doskonalą swoje umiejętności. Uczestnicy spotkania zwiedzili również salę pamięci w Klubie Garnizonowym.

W wycieczce udział wzięli mieszkańcy bloków ulicy: Wernera, K.Mroza, Odlewniczej i M. Gajl. Organizatorami wycieczki było Stowarzyszenie Mieszkańców z Mroza we współpracy z organizatorami społeczności lokalnej.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii

 

Odwiedza nas 2 gości