poniedziałek

w godz. 7:30 - 17:30

wtorek, środa, czwartek, piątek

VI Turniej Piłkarski Dzikich Drużyn "Dzielnicówka 2017" Drukuj

W dniu 5 lipca 2017 roku na boisku Orlik przy Publicznym Gimnazjum nr 12 w Radomiu Klub Środowiskowy Centrum Wolanowska zorganizował VI Turniej Piłkarski Dzikich Drużyn "Dzielnicówka 2017".

Gospodarzem zawodów były drużyny z ul. Wolanowskiej 75: Mexico oraz Centrum Wolanowska. W turnieju wystąpiły również drużyny FC Kłoda z ul. Mroza, Białe Smoki z ul. Mieszka I, Niepokonani Radom z ulic 25 Czerwca, Filtrowej i Struga oraz Pogromcy Lamusów z ul. Marii Gajl. Po wielkich emocjach jakie towarzyszyły finałowi, w finale znalazły się druzyny: Białe Smoki i Pogromcy Lamusów. W rzutach karnych najlepsi okazali się zawodnicy z Mieszka I i oni zajęli pierwsze miejsce. Kolejne miejsca zajęły drużyny Pogromcy Lamusów i FC Kłody. Centrum Wolanowska zajęła 4 miejsce. Wyłoniono najlepszego piłkarza zawodów, którym został Grzesiek z drużyny Pogromcy Lamusów oraz bramkarza Kacpra z Białych Smoków. Na zakończenie turnieju każda drużyna otrzymała dyplom uznania i nagrodę rzeczową w postaci piłki do gry w piłkę nożną. Puchary dla najlepszych drużyn oraz zawodników zapewnił Urząd Miejski w Radomiu. Podczas rozgrywek zawodnicy oraz opiekunowie mogli liczyć na smaczny poczęstunek w postaci wojskowej grochówki oraz słodkich bułek i pączków. Kolejny turniej już w pierwszej połowie sierpnia 2017 roku. Serdecznie zapraszamy.