Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl
www.mops.radom.pl
300+ tylko w MOPS Drukuj
Tylko do końca września wnioski o świadczenie wychowawcze, dobry start i zasiłek rodzinny będzie można złożyć w Zespołach Pracy Socjalnej. Od października dokumenty przyjmowane będą już tylko w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej przy ulicy Limanowskiego 134.

Do tej pory do Ośrodka wpłynęło 16 062 wnioski o przyznanie świadczenia dobry start. Wydanych zostało 15 427 rozstrzygnięć a na konta radomian wpłynęło łącznie 6.235 200 złotych. Wnioski nadal można składać drogą elektroniczną oraz w siedzibie MOPS w Dziale Obsługi Mieszkańców w poniedziałek w godzinach od 7.30 do 17.30 oraz od wtorku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30. Termin przyjmowania dokumentów mija z końcem listopada. Do końca listopada mają też czas osoby, które chcą ubiegać się o zasiłek rodzinny na nowy okres zasiłkowy. Mniej czasu mają ci, którzy chcą złożyć wniosek o świadczenie wychowawcze czyli 500+. Termin mija 31 października. Do tej pory o przyznanie tego świadczenia wpłynęło 12 189 wniosków.

 

Odwiedza nas 2 gości