Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl
www.mops.radom.pl
Piknik dla rodzin zastępczych Drukuj

 Ponad 200 osób bawiło się na pikniku rodzinnym w Muzeum Wsi Radomskiej, który odbył się z okazji obchodów Dnia Rodzicielstwa Zastępczego. Rodziny zastępcze miały okazję porozmawiać i wymienić doświadczenia, a o najmłodszych zadbali animatorzy.

Obecnie w różnych formach pieczy zastępczej w Radomiu przebywa ponad 300 dzieci. Wciąż poszukujemy rodzin zastępczych, głównie rodzin zastępczych zawodowych. Nasi podopieczni to dzieci, które znalazły się w bardzo trudnej sytuacji życiowej. Potrzebują domu i rodziny, która ich wesprze, pomoże zapomnieć o złych przeżyciach. Zwracamy się do Państwa o pomoc w zapewnieniu dzieciom domu i rodzinnego ciepła. Szczegółowe informacje można uzyskać w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Radomiu przy ulicy Limanowskiego 134, pokój 305 (III piętro) telefon 48 360 88 29 lub bezpośrednio u Kierownika Działu Pieczy Zastępczej telefon 601 080 344.