Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl
www.mops.radom.pl
Rodzinnie przy Mroza Drukuj

 Gry i zabawy, konkursy dla dzieci i dorosłych, dmuchane zjeżdżalnie, pokaz sprzętu policyjnego i Straży Miejskiej, Kącik Kulinarnych Pyszności – to tylko nieliczne z atrakcji jakie czekały na mieszkańców podczas festynu rodzinnego przy ulicy Kazimierza Mroza.


Pogoda dopisała, dopisali też uczestnicy. Przez kilka godzin nie było mowy o nudzie. Atrakcje czekały i na najmłodszych, ale też na dorosłych uczestników festynu. Organizatorki społeczności lokalnej zadbały o każdego. Prowadziły liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, gry i zabawy sportowe, plastyczne i rodzinne. Odbył się też pokaz ratownictwa medycznego. Wolontariusze z Publicznej Szkoły Podstawowej zaprosili do Kącika Urody, gdzie odbywało się malowanie twarzy, paznokci, tatuaży, robienie biżuterii czy modelowanie balonów. Najmłodsi chętnie korzystali z dmuchanych zamków. Dużą atrakcją było puszczanie baniek z wytwornicy, popcorn i wata cukrowa.

Mieszkańcy bloków przy ulicy Mroza chętnie włączyli się w organizację festynu. Panie przygotowały Kącik Kulinarnych Pyszności. Na stołach gościła grochówka, chleb z domowym smalcem i smaczne wypieki. Na zakończenie spotkania odbył się konkurs pod hasłem „Posprzątaj plac po festynie”. Wszyscy uczestnicy dostali słodkie upominki. W organizację festynu włączył się też Zespół Pracy Socjalnej Nr 5. 

 

Odwiedza nas 1 gość