Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl
www.mops.radom.pl
Sportowo na Wernera Drukuj

 Piłkarze klubu sportowego Radomiak Radom odwiedzili mieszkańców festynu rodzinnego przy ulicy Wernera. Były oczywiście wspólne zdjęcia i autografy, jednak największą atrakcją było rozegranie krótkiego meczu z zawodowcami. Podczas spotkania nie zabrakło też wspólnych zabaw, gier i konkursów z nagrodami.

Malowanie twarzy, paznokci i tatuaży, robienie biżuterii czy modelowanie balonów z pomocą wolontariuszy z Publicznej Szkoły Podstawowej numer 34 pochłonęło żeńską część uczestników festynu. Panowie z kolei – zarówno ci mali, jak i ci duzi – skupili się na sportowej stronie spotkania. Tym bardziej, że na Wernera przyjechali piłkarze Radomiaka Radom. Dominik Sokół, napastnik reprezentacji Polski U-20 oraz bramkarz Kamil Bielikow, który wrócił w tym roku do zespołu po wypożyczeniu do Legii Warszawa, rozegrali z mieszkańcami krótkie spotkanie. Wymiany koszulek nie było, ale nie obeszło się bez autografów i wspólnych zdjęć.

Dużym zainteresowaniem cieszył się też eko patrol Straży Miejskiej. Dzieci mogły same spróbować, jak łapie się dzikie zwierzęta przy pomocy specjalistycznego sprzętu czy obejrzeć wnętrze radiowozu. Funkcjonariusze policji przygotowali konkurs na temat bezpieczeństwa na drodze. Atrakcyjne nagrody ufundował Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego. Były też rodzinne zabawy, a także pokaz ratownictwa medycznego. Nie zabrakło konkursu talentów oraz jak zawsze słodkiego poczęstunku.

 

Odwiedza nas 1 gość