Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl
www.mops.radom.pl

Projekty realizowane ze środków budżetu państwa lub Państwowego Funduszu Celowego

LOKALNY PROGRAM GMINY MIASTA RADOMIA "OPIEKA WYTCHNIENIOWA"- EDYCJA 2020
 
Zmiany godzin pracy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Drukuj
Od 17 maja Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu wraca do pracy w godzinach od 7.30 do 15.30, czyli takich jakie obowiązywały przed wprowadzeniem systemu pracy zmianowej. Obsługa interesantów będzie odbywać się na dotychczasowych zasadach.

W dalszym ciągu będą obowiązywać obostrzenia epidemiczne w obsłudze interesantów. Klienci nie będą mogli wchodzić do budynku. Wyjątkiem będą osoby, które dostaną wezwane do uzupełnienia dokumentów. W takich przypadkach obsługa interesantów odbywać się będzie w sali Działu Obsługi Mieszkańców – wejście B. Klienci obsługiwani będą w godzinach: poniedziałek od 8.00 do 17.00, wtorek – piątek od 8.00 do 15.00.

Wszelką korespondencję do Ośrodka składać można drogą elektroniczną, za pośrednictwem poczty lub do urn umieszczonych w głównym wejściu do Ośrodka do godziny 19:00 oraz z boku budynku (wejście C - od parkingu) w godzinach obsługi klientów.


 

Odwiedza nas 1 gość