Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl
www.mops.radom.pl
Wnioski o dofinansowanie z PFRON Drukuj

Od stycznia 2022 roku Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej będzie przyjmował wnioski o dofinansowanie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Wnioski będzie można składać do urn umieszczonych w Ośrodku.

W związku z rozpoczynającym się od stycznia 2022 roku nowym okresem przyjmowania wniosków o dofinansowanie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu informuje, że o przyznaniu dofinansowania do uczestnictwa w turnusie rehabilitacyjnym w 2022 roku nie decyduje kolejność złożenia wniosku.

Wnioski o dofinansowanie są już dostępne i wydawane w siedzibie głównej Ośrodka przy ul. Limanowskiego 134 (wejście B) oraz na stronie internetowej www.mops.radom.pl – wzory wniosków.

Od 1 stycznia wnioski będzie można składać w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy ePUAP oraz za pośrednictwem platformy Systemu Obsługi Wsparcia (SOW). Natomiast od 3 stycznia wnioski w wersji papierowej należy składać do urn umieszczonych przy wejściem głównym Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radomiu oraz przy wejściu B. Prosimy o wrzucanie wniosków umieszczonych w kopertach lub koszulkach.

 

Odwiedza nas 3 gości