Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl
www.mops.radom.pl
Punkty przyjmowania wniosków od obywateli Ukrainy

Punkty przyjmowania wniosków od obywateli Ukrainy

Lista dostępnych punktów do pobrania TUTAJ

 

Пункти прийому заяв від громадян України
Список доступних балів для скачування ТУТ   
 
Wsparcie dla obywateli Ukrainy

Jednorazowe świadczenie pieniężne w wysokości 300 zł na osobę, zasiłek rodzinny oraz świadczenia z pomocy społecznej. Obywatelom Ukrainy, których pobyt na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej jest uznawany za legalny przysługują liczne świadczenia.

Więcej…
 
Aktywny samorząd 2022

 

 

 

 

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu realizuje w imieniu Gminy Miasta Radomia pilotażowy program „Aktywny samorząd” ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Osoby niepełnosprawne zainteresowane uzyskaniem dofinansowania w ramach Programu „Aktywny Samorząd” mogą składać wnioski w MOPS w Radomiu – do urn umieszczonych przy wejściu głównym oraz przy wejściu B (wejście boczne - informacja), a także za pośrednictwem poczty, platformy ePUAP lub platformy Systemu Obsługi Wsparcia (SOW).

Więcej…
 
Komunikat dotyczący wypłaty świadczeń w marcu

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu informuje, iż w miesiącu marcu 2022 roku świadczenia rodzinne oraz świadczenia z Funduszu Alimentacyjnego wypłacone zostaną 14 marca, zaś świadczenia wychowawcze (500+) w dniu 15 marca.

Wypłaty świadczeń są realizowane po otrzymaniu środków od Wojewody w związku z powyższym w/w terminy mogą ulec zmianie.

 
Informacja dla uchodźców
   
 
Komunikat dotyczący wypłaty świadczeń w lutym

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu informuje, iż w miesiącu lutym 2022 roku świadczenia rodzinne oraz świadczenia z Funduszu Alimentacyjnego wypłacone zostaną 14 lutego, zaś świadczenia wychowawcze (500+) w dniu 15 lutego.

Wypłaty świadczeń są realizowane po otrzymaniu środków od Wojewody w związku z powyższym w/w terminy mogą ulec zmianie.


 
Komunikat dotyczący wypełniania wniosków

W związku z rozwijającą się sytuacją pandemiczną od dnia 20 stycznia 2022 roku nie będzie możliwości wypełniania wniosków w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radomiu. Pobrane druki należy wypełnić w domu, a następnie wrzucić do urn umieszczonych w Ośrodku (urna przy wejściu głównym czynna do godziny 19.00, urna przy wejściu B czynna w godzinach pracy MOPS). Wnioski można wysłać także za pośrednictwem Poczty Polskiej lub w wersji elektronicznej za pośrednictwem E-PUAP Wnioski o dodatek osłonowy dostępne będą również w Zespołach Pracy Socjalnej. Apelujemy, aby wnioski wypełniać dokładnie. Wzory poprawnie wypełnionych wniosków dostępne są na stronie internetowej www.mops.radom.pl w zakładce wzory poprawnie wypełnionych wniosków. Osoby wzywane do uzupełnienia wniosków mogą wejść na teren Ośrodka wyłącznie po spełnieniu wymogów sanitarnych – dezynfekcja rąk, obowiązkowa maseczka.

Kasa Ośrodka czynna będzie na dotychczasowych zasadach.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje: 23 - 33 z 586