Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl
www.mops.radom.pl
Wesołych Świąt!
 
MOPS nieczynny w wigilię

W związku z przypadającym w wolną sobotę drugim dniem świąt Bożego Narodzenia dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radomiu wyznaczył odbiór dodatkowego dnia wolnego od pracy na dzień 24 grudnia. Ponadto Ośrodek będzie nieczynny także w piątek, 7 stycznia. Ma to związek z odbiorem wolnego dnia za przypadający w sobotę Nowy Rok.

 
Szlachetna Paczka od MOPS

 Po raz kolejny dyrekcja i pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej włączyli się w akcję Szlachetna Paczka. Zebrane i kupione produkty trafiły do potrzebującej rodziny. Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy włączyć się w tak szlachetną i potrzebną inicjatywę.

Więcej…
 
Komunikat dotyczący wypłaty świadczeń w grudniu
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu informuje, iż w miesiącu grudniu 2021 roku świadczenia rodzinne oraz  świadczenia z Funduszu Alimentacyjnego wypłacone zostaną 13 grudnia, zaś świadczenia wychowawcze (500+) w dniu 14 grudnia.

Wypłaty świadczeń są realizowane po otrzymaniu środków od Wojewody w związku z powyższym w/w terminy mogą ulec zmianie.
 
Nagroda Ministra dla pracownika radomskiego Ośrodka

Agnieszka Kowalik, specjalista pracy socjalnej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radomiu otrzymała nagrodę specjalną Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej za wybitne, nowatorskie rozwiązania w zakresie pomocy społecznej w 2021 roku.

Agnieszka Kowalik jest pracownikiem Zespołu Pracy Socjalnej nr 3. Jest inicjatorką projektu socjalnego „Ratowanie przez pomaganie”. To przedsięwzięcie łączące aspekty ochrony środowiska z niesieniem pomocy osobom potrzebującym. Dzięki współpracy z jedną z warszawskich szkół udało się pozyskać odzież, która trafiła do osób pozostających w trudnej sytuacji.

Więcej…
 
Dzień Pracownika Socjalnego
 
Ogrzewany kontener dla osób bezdomnych

 Od 1 listopada 2021 roku Schronisko dla bezdomnych mężczyzn przy ulicy Słowackiego 188 prowadzi przyjęcia interwencyjne. Od godziny 18.00 do 8.00 osoby bezdomne mogą przebywać w ogrzewanym kontenerze wyposażonym w sanitariaty (prysznic i wc).

Więcej…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje: 34 - 44 z 586

Odwiedza nas 11 gości