Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl
www.mops.radom.pl
Wystawa "Przyjaciele Jerzego"

 W najbliższy wtorek, 8 października o godzinie 12.30 w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ulicy Piłsudskiego 12 otwarta zostanie wystawa plastyczna "Przyjaciele Jerzego". Na ekspozycji znajdą się prace uczestników 6 radomskich Warsztatów Terapii Zajęciowej. Wystawę będzie można oglądać do końca miesiąca.

Tytułowi "Przyjaciele Jerzego" to uczestnicy radomskich Warsztatów Terapii Zajęciowej, a Jerzy to Jerzy Ratyński, niepełnosprawny artysta plastyk, którego twórczość można było podziwiać na ubiegłorocznej wystawie. 

Więcej…
 
Przygotowania do zimy

 Przygotowania do nadchodzącej zimy trwają. Jak co roku przedstawiciele instytucji i służb spotkali się, aby zaplanować działania osłonowe na rzecz osób bezdomnych. Po raz kolejny czynna będzie ogrzewalnia i noclegownie. Osoby bezdomne będą też mogły skorzystać z kąpieli i zjeść ciepły posiłek.

Więcej…
 
Komunikat w sprawie przyjmowania wniosków

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej informuje, iż wnioski w Zespołach Pracy Socjalnej będą przyjmowane tylko do 30 września. Od 1 października wnioski można składać wyłącznie w siedzibie Ośrodka przy ulicy Limanowskiego 134.

 
Krótki termin na stypendium

Tylko do 15 września można składać wnioski o stypendium szkolne na rok szkolny 2019/2020. Można do zrobić osobiście w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej przy ulicy Limanowskiego 134 do soboty, 14 września lub za pośrednictwem platformy e-PUAP i poczty. Wnioski wysłane w dniu 15 września (niedziela) będą uznane za złożone w terminie.


Więcej…
 
Komunikat

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu informuje, że Gmina Miasta Radomia przystąpiła do programu pn. "Program wyrównywania różnic między regionami III” w obszarze G, który ma na celu realizację zadań dot. aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Informacje dot. Programu w realizowanym zakresie można uzyskać w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Radomiu – Dział Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (I piętro, pok. 111A, tel. 48 360 82 88). Wnioski dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radomiu (www.bip.mops.radom.pl).

Informacje o „Programie wyrównywania różnic między regionami III” można znaleźć na stronie internetowej www.pfron.org.pl .

 
Komunikat

KOMUNIKAT

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej informuje, iż wnioski o przyznanie świadczenia uzupełniającego dla osób niezdolnych do samodzielnej egzystencji tzw. 500+ dla osób niepełnosprawnych realizować będzie Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

 
Komunikat

KOMUNIKAT

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ INFORMUJE, ŻE W DNIACH OD 12 SIERPNIA DO 16 SIERPNIA W ZESPOLE PRACY SOCJALNEJ NR 1 UL. STRUGA 57A NIE BĘDĄ PRZYJMOWANE WNIOSKI O ŚWIADCZENIA NA NOWY OKRES ZASIŁKOWY.

NAJBLIŻSZE PUNKTY, GDZIE BĘDĄ PRZYJMOWANE WNIOSKI TO:

ZESPÓŁ PRACY SOCJALNEJ NR 6 UL. REJA 5

ZESPÓL PRACY SOCJALNEJ NR 3 UL. DZIERZKOWSKA 9.

 

PONADTO W DNIU 16 SIERPNIA W ZESPOLE PRACY SOCJALNEJ NR 5 PRZY UL. KRÓLOWEJ JADWIGI 15 NIE BĘDĄ PRZYJMOWANE WNIOSKI.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje: 34 - 44 z 502

Odwiedza nas 7 gości