Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl
www.mops.radom.pl
Mikołaj od Widzialnej Ręki

 Zabawki, słodycze, ubrania – między innymi o takie rzeczy prosiły dzieci przebywające w pieczy zastępczej w listach do Świętego Mikołaja. Marzenia dzieci udało się spełnić. Wszystko za sprawą grupy Widzialna Ręka Radom, która wyszła z inicjatywą wsparcia najmłodszych. Paczki ze słodyczami trafiły też do dzieci z rodzin objętych wsparciem asystentów rodziny.

Więcej…
 
Komunikat dotyczący wypłaty świadczeń w miesiącu grudniu
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu informuje, iż w miesiącu grudniu świadczenia rodzinne wypłacone zostaną 15 grudnia, zaś świadczenie wychowawcze (500+) w dniu 16 grudnia.
 
W Wigilię MOPS będzie nieczynny

W związku z przypadającym w wolną sobotę (26 grudnia) drugim dniem Bożego Narodzenia dyrektor MOPS wyznaczył odbiór dodatkowego dnia wolnego od pracy na dzień 24 grudnia 2020 roku.

 
Komunikat dotyczący wypłaty świadczeń
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu informuje, iż w miesiącu listopadzie świadczenia rodzinne wypłacone zostaną 13 listopada , zaś świadczenie wychowawcze (500+) w dniu 16 listopada.
 
Komunikat dot. bonów żywieniowych i towarowych w 2020 roku
W związku z panującą pandemią COVID-19 i wprowadzonymi ograniczeniami w funkcjonowaniu Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu informuje, iż do końca 2020 roku osoby, które mają przyznaną pomoc w formie bonu żywieniowego i bonu towarowego, a posiadają konto bankowe otrzymają wsparcie w formie pieniężnej na konto. Klienci, którzy nie zdecydują się na założenie konta będą odbierać bony w kasie Ośrodka.
 
Komunikat o zmianie godzin pracy

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu informuje, że w okresie od 19 października 2020 roku do 31 grudnia 2020 roku powraca do pracy w systemie zmianowym. Obsługa interesantów w Dziale Obsługi Mieszkańców będzie odbywać się w godzinach od 8:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku z wyłączeniem przerwy w godzinach od 13:00 do 13:30

Jednocześnie informujemy, że nadal można składać wnioski i inną korespondencję do Ośrodka do urn umieszczonych w głównym wejściu do Ośrodka do godziny 19:00 oraz z boku budynku do godziny 16:00.

 
Wsparcie dla dzieci z pieczy zastępczej

 161 podmiotów zarówno z pieczy rodzinnej, jak i instytucjonalnej otrzyma wsparcie w postaci między innymi komputerów, laptopów czy środków ochrony osobistej. To efekt realizacji projektu „Wsparcie dzieci umieszczonych  w pieczy zastępczej w okresie epidemii COVID-19 ” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Na ten cel do Radomia trafi blisko 680 tysięcy złotych.

Więcej…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje: 45 - 55 z 559

Odwiedza nas 1 gość