Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl
www.mops.radom.pl
Komunikat dotyczący wypłaty świadczeń w miesiącu czerwcu

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu informuje, iż w miesiącu czerwcu 2021 roku świadczenia rodzinne wypłacone zostaną 14 czerwca, zaś świadczenia wychowawcze (500+) w dniu 15 czerwca.

Wypłaty świadczeń są realizowane po otrzymaniu środków od Wojewody. W związku z powyższym w/w terminy mogą ulec zmianie.

 
Dzień Rodzicielstwa Zatępczego 2021
Dzień rodzicielstwa zastępczego 2021
 
Dzień Rodzicielstwa Zastępczego

Są jak czarodzieje stwarzający rzeczy niezwykłe - dom, rodzinną atmosferę, radość, miłość, zaufanie, poczucie bezpieczeństwa. To dzięki nim niektóre dzieci uśmiechają się pierwszy raz od dawna. To dzięki nim odzyskują wiarę, że są ważne. Właśnie teraz jest okazja, by im za to podziękować. 30 maja obchodzimy Dzień Rodzicielstwa Zastępczego.

Więcej…
 
Zmiany godzin pracy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej
Od 17 maja Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu wraca do pracy w godzinach od 7.30 do 15.30, czyli takich jakie obowiązywały przed wprowadzeniem systemu pracy zmianowej. Obsługa interesantów będzie odbywać się na dotychczasowych zasadach.
Więcej…
 
Wnioski o świadczenie wychowawcze

Z końcem maja 2021 roku upływa termin przyznania świadczenia wychowawczego. Osoby, które nadal chcą pobierać "500+" na dzieci muszą złożyć nowy wniosek.

Więcej…
 
Komunikat dotyczący wypłaty świadczeń w miesiącu maju

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu informuje, iż w miesiącu maju 2021 roku świadczenia rodzinne wypłacone zostaną 14 maja, zaś świadczenia wychowawcze (500+) w dniu 13 maja.

Wypłaty świadczeń są realizowane po otrzymaniu środków od Wojewody. W związku z powyższym w/w terminy mogą ulec zmianie.

 
Komunikat dot. bonów żywieniowych i towarowych
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu informuje, iż od maja 2021 roku przyznane klientom bony towarowe oraz bony żywieniowe wypłacane będą zgodnie z wydaną decyzją administracyjną w kasie Ośrodka.
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje: 45 - 55 z 577

Odwiedza nas 2 gości