Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl
www.mops.radom.pl
Dzien Rodzicielstwa Zastepczego
Więcej…
 
Komunikat DOM

Radom, dnia 22 maja 2009 roku

 Szanowni Mieszkańcy

Uprzejmie informuję, że począwszy od dnia 25 maja 2009 r. Dział Obsługi Mieszkańców - Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radomiu będzie pracował od poniedziałku do piątku w godzinach:

                     od 7.30 do 16.30

 

Kierownik Działu Obsługi Mieszkańców

mgr Teresa Opałka

 
Bezpłatne porady prawne

Fundacja Fuga Mundi zaprasza do skorzystania z bezpłatnych porad prawnych oraz informacji świadczonych drogą internetową. Adres internetowy pod którym świadczona jest pomoc prawna oraz informacja to: http://www.poradnictwoprawne.ffm.pl.

Więcej…
 
Aktywność szansą na lepsze jutro
  

ROK 2010
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu w 2010 roku kontynuuje realizację projektu pt. „Aktywność szansą na lepsze jutro” realizowanego w ramach Poddziałania 7.1.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej Działania 7.1 Rozwój i upowszechnienie aktywnej integracji Priorytetu VII Promocja integracji społecznej Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Więcej…
 
Zasady przyznawania dofinansowania ze środków PFRON

Zarządzenia Prezydenta Miasta Radomia określające zasady przyznawania dofinansowania ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych:

Więcej…
 
Świadczenia z tytułu urodzenia się dziecka

KOMUNIKAT W SPRAWIE ZMIAN ZASAD PRZYZNAWANIA JEDNORAZOWEJ ZAPOMOGI Z TYTUŁU URODZENIA SIĘ DZIECKA ORAZ DODATKU DO ZASIŁKU RODZINNEGO Z TYTUŁU URODZENIA DZIECKA

Więcej…
 
LODOŁAMACZE 2009 - IV edycja Konkursu dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie

22 stycznia w Agencji Prasowej PAP w Warszawie, nastąpiło oficjalne rozpoczęcie IV edycji Konkursu dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie - LODOŁAMACZE 2009.

Więcej…
 
«« start « poprz. 41 42 43 44 45 nast. » koniec »»

Pozycje: 474 - 484 z 489

Odwiedza nas 1 gość