Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl
www.mops.radom.pl
Obchody Radomskich Dni Godności

Obchody Radomskich Dni Godności odbyły się w naszym mieście juz po raz piąty i trwały od 15 do 17 maja 2008 roku.

Przedsięwzięcie jest kontynuacją działań podjętych w 2003 roku przez Zespół Radomskie Forum Integracyjne, którego celem jest szeroko pojęta integracja osób niepełnosprawnych z mieszkańcami miasta podczas występów artystycznych, warsztatów tematycznych, gier i zabaw sportowych. W trakcie obchodów swoje umiejętności i talenty wspólnie prezentowały osoby sprawne i niepełnosprawne.

Dotychczasowe obchody Radomskich Dni Godności cieszyły sie wśród mieszkańców Radomia dużą popularnością. Dowiodły, że organizacja imprez integracyjnych ma głęboką wartość społeczną, bowiem przyczyniają się one do przełamywania barier mentalnych w postrzeganiu osób niepełnosprawnych. Ponadto zakładamy, że działania tego typu prowadzić będą do uruchamiania zasobów lokalnych w celu umożliwienia pełnego uczestnictwa osób niepełnosprawnych w zajęciach kulturalnych, sportowych, samopomocowych, w szczególności na rzecz osób młodych.

Impreza odbywała się pod patronatem Prezydenta Miasta Radomia – Pana Andrzeja Kosztowniaka.

Więcej…
 
Dni Godności 2008

W imieniu Zespołu Radomskie Forum Integracyjne serdecznie zapraszam mieszkańców miasta do udziału w obchodach V RADOMSKICH DNI GODNOŚCI, które organizowane są w dniach 15 – 17 maja 2008 roku.

Impreza odbywa się cyklicznie od pięciu lat w maju i jej celem jest szeroko pojęta integracja osób niepełnosprawnych z mieszkańcami miasta podczas występów artystycznych, warsztatów tematycznych, gier i zabaw sportowych. Dotychczasowe obchody Radomskich Dni Godności cieszyły się wśród mieszkańców Radomia dużą popularnością i dowiodły, że organizacja imprez o charakterze integracyjnym ma ogromną wartość społeczną.

Więcej…
 
Komunikat MOPS

Radom, dnia 15 stycznia 2008 r.    SZANOWNI MIESZKAŃCY

W związku z przechodzeniem przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu na bezgotówkowe formy wypłaty świadczeń tj. kartę przedpłaconą lub konto bankowe uprzejmie proszę o zgłaszanie się (z dowodem osobistym) do MOPS przy ul. Limanowskiego 134 pokój 005 (parter), celem otrzymania karty.

W przypadku posiadania własnego konta bankowego proszę o dostarczenie do pokoju 004 (parter) numeru rachunku bankowego.

Dyrektor Ośrodka
mgr Krzysztof Błędowski

 
«« start « poprz. 51 52 53 54 nast. » koniec »»

Pozycje: 584 - 586 z 586