Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl
www.mops.radom.pl

ADRES:

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
ul. Limanowskiego 134
26-612 Radom

Dojazd autobusami komunikacji miejskiej: nr 13, 14, 16, 17 i 25.

centrala: (048) 360-87-01

sekretariat: (048) 360-84-88

fax: (048) 360-84-88

e-mail: sekretariat@mops.radom.pl

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek 

w godz. 7:30 - 15:30


Dział Obsługi Mieszkańców

poniedziałek

w godz. 7:30 - 17:30

wtorek, środa, czwartek, piątek 

w godz. 7:30 - 15:30

Komunikat
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu informuje, iż wszelka korespondencja przekazywana drogą elektroniczną, a dotycząca świadczenia "Dobry start" (300+) wysyłana będzie z adresu Wiadomości przesyłane z innego adresu  należy ignorować.
 
"Dobry start" od lipca

 1 lipca rusza rządowy program "Dobry start" czyli tak zwane 300+. To  jednorazowe wsparcia dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny. Rodziny otrzymają świadczenie bez względu na dochód. Od lipca można będzie składać wnioski drogą elektroniczną. 

Więcej…
 
Festynowy zawrót głowy
 Najbliższy piątek, 15 czerwca to prawdziwy szał festynowy. W kilku miejscach na terenie Radomia organizowane są festyny dla mieszkańców. Propozycji na ten weekend jest tyle, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy!
Więcej…
 
XV Radomskie Dni Godności za nami

 Barwny i bardzo liczy korowód przeszedł ulicą Żeromskiego na Plac Corazziego, gdzie oficjalnie rozpoczęte zostały obchody jubileuszowych Radomskich Dni Godności. Była dobra zabawa, występy artystyczne oraz coś dla ciała - tort dla uczestników imprezy.

Więcej…
 
DZIEŃ RODZICIELSTWA ZASTĘPCZEGO

 Dzień Rodzicielstwa Zastępczego to szczególny dzień, w którym należy pokłonić się rodzicom zastępczym za trud, jakiego się podjęli - przyjęli pod swój dach dzieci spragnione miłości i rodzinnego ciepła. Troszczą się o nie dzień po dniu, przeżywają z nimi radości i smutki, przygotowują do dorosłego życia. W Radomiu w różnego rodzaju formach opieki zastępczej  przebywa 321 dzieci.

Więcej…
 
20 lat idei CAL - Solidarność codziennie jest możliwa!

 W 2018 r. mija 20 lat od zapoczątkowania działań wzmacniających aktywność lokalnych społeczności poprzez rozwój i promocję idei Centrów Aktywności Lokalnych (CAL). Z tej okazji organizowane są spotkania i debaty mające na celu zainspirowanie i zaangażowanie osób o możliwie szerokim spektrum poglądów, przynależności organizacyjnych i instytucjonalnych, których wyróżnikiem jest to, że działają społecznie lub zawodowo na rzecz innych, są działaczami, aktywistami, pracownikami socjalnymi, animatorami, itp., do wymiany poglądów wokół istotnych problemów społecznych oraz zmierzenia się z ideą/wyzwaniem solidarności codziennie. Jedno z takich spotkań odbyło się w radomskim Ośrodku.

Więcej…
 
Dobre rozwiązania

 Delegacja kadry kierowniczej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej z Elbląga odwiedziła radomski Ośrodek chcąc podpatrzeć, jak u nas zorganizowana jest praca. Nasze rozwiązania mają być podstawą do wprowadzanych w Elblągu zmian.

Więcej…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje: 67 - 77 z 477