Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl
www.mops.radom.pl
Osoby bezdomne policzone

242 osoby bezdomne przebywały w Radomiu 13 i 14 lutego. To wynik  ogólnopolskiego badania osób bezdomnych, które decyzją Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej odbyło się w tym roku. 2 osoby bezdomne to dzieci.

Więcej…
 
Komunikat
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu informuje, że wnioski o dofinansowanie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na rok 2019 są dostępne i wydawane w siedzibie głównej Ośrodka przy ul. Limanowskiego 134 oraz są dostępne na stronie internetowej www.bip.mops.radom.pl
 
Wnioski na rok 2019 będą przyjmowane od 2-go stycznia 2019 r.
 
Międzynarodowy Dzień Wolontariusza
 Ponad 80 osób zrzeszonych w Klubie Wolontariusza "Przyjaciele" działającym przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej otrzymało podziękowania i upominki za całoroczną pracę na rzecz innych. Klub powstał w lipcu 2000 roku. Wolontariusze świadczą usługi na rzecz osób indywidualnych ale też rodzin. Obchody Międzynarodowego Dnia Wolontariusza odbyły się w Domu Kultury Idalin.
Więcej…
 
Szlachetna paczka z MOPS

 Po raz kolejny pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radomiu włączyli się w akcję Szlachetna Paczka. W regionie radomskim pomoc trafiła do ponad 130 rodzin. Paczka od pracowników Ośrodka trafiła do Pani Marii.

Więcej…
 
Komunikat
     W dniach 24.12.2018r. oraz 31.12.2018r.

            DZIAŁ OBSŁUGI MIESZKAŃCÓW

        będzie czynny w godzinach 7.30-15.30

 
Ogrzewalnia już czynna

 1 listopada na placu przed Schroniskiem Dla Bezdomnych przy ulicy Słowackiego 188 stanęły specjalne kontenery wyposażone w elektryczne grzejniki, krzesełka i zaplecze sanitarne. To ogrzewalnia, która będzie służyć osobom bezdomnym.

Więcej…
 
Radomski OSL przykładem dla innych

 Miło nam poinformować, że kolejny Ośrodek Pomocy Społecznej odwiedził naszą instytucję, aby podpatrzeć naszą pracę oraz wprowadzanie kolejnych innowacji. Tym razem pracownicy MOPS z Ostrowca Świętokrzyskiego chcieli dowiedzieć się jak w Radomiu działają organizatorzy społeczności lokalnej.

Więcej…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje: 67 - 77 z 502

Odwiedza nas 5 gości