Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl
www.mops.radom.pl

ADRES:

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
ul. Limanowskiego 134
26-612 Radom

Dojazd autobusami komunikacji miejskiej: nr 13, 14, 16, 17 i 25.

centrala: (048) 360-87-01

sekretariat: (048) 360-84-88

fax: (048) 360-84-88

e-mail: sekretariat@mops.radom.pl

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek 

w godz. 7:30 - 15:30


Dział Obsługi Mieszkańców

poniedziałek

w godz. 7:30 - 17:30

wtorek, środa, czwartek, piątek 

w godz. 7:30 - 15:30

Festynowy zawrót głowy
 Najbliższy piątek, 15 czerwca to prawdziwy szał festynowy. W kilku miejscach na terenie Radomia organizowane są festyny dla mieszkańców. Propozycji na ten weekend jest tyle, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy!
Więcej…
 
XV Radomskie Dni Godności za nami

 Barwny i bardzo liczy korowód przeszedł ulicą Żeromskiego na Plac Corazziego, gdzie oficjalnie rozpoczęte zostały obchody jubileuszowych Radomskich Dni Godności. Była dobra zabawa, występy artystyczne oraz coś dla ciała - tort dla uczestników imprezy.

Więcej…
 
DZIEŃ RODZICIELSTWA ZASTĘPCZEGO

 Dzień Rodzicielstwa Zastępczego to szczególny dzień, w którym należy pokłonić się rodzicom zastępczym za trud, jakiego się podjęli - przyjęli pod swój dach dzieci spragnione miłości i rodzinnego ciepła. Troszczą się o nie dzień po dniu, przeżywają z nimi radości i smutki, przygotowują do dorosłego życia. W Radomiu w różnego rodzaju formach opieki zastępczej  przebywa 321 dzieci.

Więcej…
 
20 lat idei CAL - Solidarność codziennie jest możliwa!

 W 2018 r. mija 20 lat od zapoczątkowania działań wzmacniających aktywność lokalnych społeczności poprzez rozwój i promocję idei Centrów Aktywności Lokalnych (CAL). Z tej okazji organizowane są spotkania i debaty mające na celu zainspirowanie i zaangażowanie osób o możliwie szerokim spektrum poglądów, przynależności organizacyjnych i instytucjonalnych, których wyróżnikiem jest to, że działają społecznie lub zawodowo na rzecz innych, są działaczami, aktywistami, pracownikami socjalnymi, animatorami, itp., do wymiany poglądów wokół istotnych problemów społecznych oraz zmierzenia się z ideą/wyzwaniem solidarności codziennie. Jedno z takich spotkań odbyło się w radomskim Ośrodku.

Więcej…
 
Dobre rozwiązania

 Delegacja kadry kierowniczej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej z Elbląga odwiedziła radomski Ośrodek chcąc podpatrzeć, jak u nas zorganizowana jest praca. Nasze rozwiązania mają być podstawą do wprowadzanych w Elblągu zmian.

Więcej…
 
Festyny rodzinne i pikniki współorganizowane przez MOPS w czerwcu 2018 roku
Więcej…
 
Wakacje na żaglach

15 dzieci przebywających w pieczy zastępczej wyjedzie na wakacje na obóz żeglarski. Będzie to możliwe dzięki sponsorom - przedsiębiorcom i osobom prywatnym z Radomia, którzy przekazali na ten cel pieniądze. Obozowicze zostaną wyłonieni w drodze konkursu literacko - plastycznego.

Więcej…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje: 78 - 88 z 486