Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl
www.mops.radom.pl

ADRES:

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
ul. Limanowskiego 134
26-612 Radom

Dojazd autobusami komunikacji miejskiej: nr 13, 14, 16, 17 i 25.

centrala: (048) 360-87-01

sekretariat: (048) 360-84-88

fax: (048) 360-84-88

e-mail: sekretariat@mops.radom.pl

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek 

w godz. 7:30 - 15:30


Dział Obsługi Mieszkańców

poniedziałek

w godz. 7:30 - 17:30

wtorek, środa, czwartek, piątek 

w godz. 7:30 - 15:30

MOPS na festynie konsultacyjnym
Władze Radomia opracowują wniosek do rządowego konkursu „Modelowa rewitalizacja miast”. Do zdobycia jest 5 milionów złotych. Co ma się zmienić na Mieście Kazimierzowskim? O to pytani byli mieszkańcy podczas festynu konsultacyjnego, który odbył się w minioną niedzielę na Rynku. W organizację imprezy włączył się Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.
Więcej…
 
Halloween w Centrum Wolanowska
Konkursy, zabawy, tańce i zbieranie słodyczy od sąsiadów. To atrakcje wieczoru Halloween, który odbył się w Centrum Wolanowska.
Więcej…
 
Dom dla Bezdomnych po remoncie
W ubiegłym roku termomodernizacja dachu, a teraz całego budynku. Dom dla Bezdomnych przy ulicy Słowackiego prowadzony przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej doczekał się remontu. Prace kosztowały łącznie ponad 192 tysiące złotych, a pieniądze pochodziły z budżetu miasta.
Więcej…
 
Wyższe świadczenia dla rodzin
Od 1 listopada br. wzrosło kryterium dochodowe uprawniające do zasiłku rodzinnego oraz specjalnego zasiłku opiekuńczego. Wyższy jest też zasiłek rodzinny oraz dodatki.
Więcej…
 
II Festiwal Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych
W sali koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych zaprezentowało się 19 radomskich placówek, instytucji oraz stowarzyszeń, które na co dzień zajmują się pracą z osobami niepełnosprawnymi. Pokazy tańca, śpiewu, wyrobów prac ręcznych, malarstwa i form teatralnych były oceniane przez jury pod przewodnictwem prezydenta Radomia Radosława Witkowskiego.
Więcej…
 
Informacja o spotkaniach Centrum Aktywności Lokalnej w Zespołach Pracy Socjalnej
Informacja o spotkaniach Centrum Aktywności Lokalnej w Zespołach Pracy Socjalnej w miesiącu listopadzie 2015 roku.
Więcej…
 
Dom Senior - Wigor otwarty

Dom Senior-Wigor powstał w kamienicy przy ulicy Rwańskiej 7. Przyjmie 30 osób, które od poniedziałku do piątku przez 8 godzin dziennie będą mogły wspólnie spędzać czas.

Więcej…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje: 78 - 88 z 398