Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl
www.mops.radom.pl

Projekty realizowane ze środków budżetu państwa lub Państwowego Funduszu Celowego

LOKALNY PROGRAM GMINY MIASTA RADOMIA "OPIEKA WYTCHNIENIOWA"- EDYCJA 2020
 
Atrakcje na koniec tygodnia
 Zespół Centrum Aktywności Lokalnej dla dzielnicy Śródmieście zaprasza rodziców z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym na wyjątkowe przedstawienie. W czwartek, 30 maja o godzinie 16.00 w Zespole Szkół Muzycznych przy ulicy 25 Czerwca 70 wystawiona zostanie baśń „Kopciuszek”. Aktorami w tym wyjątkowym przedstawieniu będą dzieci uczęszczające do Publicznego Przedszkola numer 4. Wstęp jest bezpłatny. Współorganizatorem spotkania jest Zespół Pracy Socjalnej numer 2.
Więcej…
 
Piknik dla rodzin zastępczych

 Ponad 200 osób bawiło się na pikniku rodzinnym w Muzeum Wsi Radomskiej, który odbył się z okazji obchodów Dnia Rodzicielstwa Zastępczego. Rodziny zastępcze miały okazję porozmawiać i wymienić doświadczenia, a o najmłodszych zadbali animatorzy.

Więcej…
 
XVI Radomskie Dni Godności za nami

 Zakończyły się XVI Radomskie Dni Godności. Trzeciego dnia imprezy spotkaliśmy się na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Narutowicza. Dopisała pogoda, dopisali też mieszkańcy.

Więcej…
 
Trwają XVI Radomskie Dni Godności

 Za nami drugi dzień XVI Radomskich Dni Godności. W czwartek odbył się II Mazowiecki Festiwal Twórczości Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną „Tacy Sami”. Zwyciężyły Warsztaty Terapii Zajęciowej z Młodocina Większego.

Więcej…
 
XVI Radomskie Dni Godności
 Pogoda nie wystraszyła uczestników XVI Radomskich Dni Godności. Pomimo deszczu setki radomian zgromadziło się w kościele przy ulicy Rwańskiej i tłumnie udało się na Plac Corazziego. Przez trzy dni osoby niepełnosprawne będą rządzić Radomiem.
Więcej…
 
Zajęcia klubowe w WTZ

 

„ZAJĘCIA KLUBOWE W WTZ”

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu informuje, iż Rada Nadzorcza Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych uchwałą nr 7/2018 z dnia 12 czerwca 2018 roku zatwierdziła program „Zajęcia klubowe w WTZ”, a Zarząd PFRON uchwałą nr 41/2018 z dnia 26 czerwca 2018 roku przyjął procedury przedmiotowego programu.

Więcej…
 
Bezpłatne okulary
 Ponad 80 dzieci przebywających w pieczy zastępczej przejdzie bezpłatne badanie wzroku w ramach programu profilaktycznego „Zobacz lepszą przyszłość 2019”. Dzieci u których wykryta zostanie wada i lekarz zaleci noszenie okularów - dostaną je za darmo. Program realizowany jest przez Grupę Essilor oraz fundację Vision for Life.
Więcej…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje: 89 - 99 z 540

Odwiedza nas 1 gość