Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl
www.mops.radom.pl

ADRES:

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
ul. Limanowskiego 134
26-612 Radom

Dojazd autobusami komunikacji miejskiej: nr 13, 14, 16, 17 i 25.

centrala: (048) 360-87-01

sekretariat: (048) 360-84-88

fax: (048) 360-84-88

e-mail: sekretariat@mops.radom.pl

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek 

w godz. 7:30 - 15:30


Dział Obsługi Mieszkańców

poniedziałek

w godz. 7:30 - 17:30

wtorek, środa, czwartek, piątek 

w godz. 7:30 - 15:30

"Rodzina - moje szczęście"
"Odkąd Cię nie ma Piękna Damo i minęło dziewięć minut Mamo i nie zapomnę o Tobie jak Ty o mnie" - to fragment wiersza napisanego przez dziecko przebywające w pieczy zastępczej. Takiej twórczości jest dużo więcej. Między innymi w ten sposób dzieci wyrażają swoją tęsknotę za rodzicami, za prawdziwym domem. Ich prace można oglądać na wystawie, która została otwarta na ulicy Żeromskiego koło Łaźni.
Więcej…
 
Weekendowe atrakcje

Dział Pieczy Zastępczej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radomiu szuka różnych sposobów na zachęcenie rodzin z terenu naszego miasta do zostania rodzicem zastępczym. Kolejną akcją promującą tą ważną ideę jest wystawa prac dzieci przebywających w pieczy zastępczej. Poprosiliśmy dzieci, aby podczas wakacji przygotowały prace plastyczne skupione wokół tematyki "Rodzina - moje szczęście". Zebraliśmy 50 prac, które zostaną zaprezentowane na dwóch wystawach organizowanych na terenie Radomia. Pierwsza otwarta zostanie 25 września o godzinie 11.00 na ulicy Żeromskiego przed Urzędem Miasta. Ekspozycja będzie czynna do 2 października. Z kolei 1 października prace te będą wystawione w Filii numer 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ulicy Kusocińskiego 13.

Więcej…
 
Rodzinnie na Koziej Górze
Ponad 200 osób wzięło udział w Festynie Rodzinnym, który odbył się na osiedlu Kozia Góra. Każdy uczestnik znalazł coś dla siebie, bo atrakcji nie brakowało.
Więcej…
 
Zestawy szkolne dla najmłodszych
360 zestawów szkolnych trafi do dzieci objętych pieczą zastępczą i do rodzin, które borykają się z trudną sytuacją finansową.
Więcej…
 
Spotkanie obywatelskie na Wernera

Montaż domofonów, monitoringu, malowania klatek schodowych, naprawa zdewastowanych skrzynek na listy - to kilka problemów z jakimi borykają się mieszkańcy bloku socjalnego przy ulicy Wernera 8. O pomoc w ich rozwiązaniu poprosili podczas spotkania obywatelskiego radnego Dariusza Chłopickiego.

Więcej…
 
Budżet Obywatelski rozstrzygnięty
Trzy projekty wspierane przez Organizatorów Społeczności Lokalnej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej zostaną zrealizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego 2015.
Więcej…
 
Wakacje w Centrum Wolanowska
Wycieczki, zabawy, turnieje sportowe, spotkania edukacyjne, zajęcia kulinarne - to tylko kilka z atrakcji, jakie podczas wakacji przygotowano dla dzieci uczęszczających do Centrum Wolanowska.
Więcej…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje: 89 - 99 z 398