Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl
www.mops.radom.pl
Wakacje na żaglach

15 dzieci przebywających w pieczy zastępczej wyjedzie na wakacje na obóz żeglarski. Będzie to możliwe dzięki sponsorom - przedsiębiorcom i osobom prywatnym z Radomia, którzy przekazali na ten cel pieniądze. Obozowicze zostaną wyłonieni w drodze konkursu literacko - plastycznego.

Więcej…
 
Ogrzewalnia spełniła swoje zadanie

 W ciągu pół roku z ogrzewalni przy ulicy Słowackiego 188 skorzystało 68 osób. Niektórzy wielokrotnie wracali tam na noc. Przez ten okres w kontenerach zapewniono 855 noclegów. I to niewątpliwie sukces, bo tej zimy w Radomiu nikt nie zamarzł.

Więcej…
 
"Czas na aktywność!"
 
23 kwietnia 2018 roku

Zgodnie z harmonogramami zajęć w marcu oraz kwietniu 2018 roku uczestnicy projektu"Czas  na aktywność!" zakończyli udział w następujących kursach zawodowych i szkoleniach podnoszących kwalifikacje:
Więcej…
 
"Czas na aktywność!"

Kolejne etapy realizacji projektu „Czas na aktywność!" 

Więcej…
 
"Bezpieczni w służbie i w pracy"

Image Ponad 70 pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radomiu przeszło szkolenie w radomskim Areszcie Śledczym. Spotkania odbyły się w ramach ogólnopolskiej kampanii „Bezpieczni w służbie i w pracy”

Więcej…
 
Pieniądze dla Niepełnosprawnych
ImagePonad 6 milionów 150 tysięcy złotych na rehabilitację zawodową i społeczną otrzymał w tym roku Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
Więcej…
 
PILOTAŻOWY PROGRAM AKTYWNY SAMORZĄD
PILOTAŻOWY PROGRAM „AKTYWNY SAMORZĄD”

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu realizuje w imieniu Gminy Miasta Radomia pilotażowy program „Aktywny samorząd” ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Szczegółowe informacje na temat zasad programu oraz wzory wniosków są dostępne tutaj .

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje: 100 - 110 z 502

Odwiedza nas 3 gości