Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu - www.mops.radom.pl
www.mops.radom.pl

ADRES:

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
ul. Limanowskiego 134
26-612 Radom

Dojazd autobusami komunikacji miejskiej: nr 13, 14, 16, 17 i 25.

centrala: (048) 360-87-01

sekretariat: (048) 360-84-88

fax: (048) 360-84-88

e-mail: sekretariat@mops.radom.pl

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek 

w godz. 7:30 - 15:30


Dział Obsługi Mieszkańców

poniedziałek

w godz. 7:30 - 17:30

wtorek, środa, czwartek, piątek 

w godz. 7:30 - 15:30

Mikołajki na sportowo
100 dzieci z różnych dzielnic Radomia wzięło udział w "Mikołajkach na sportowo". Głównym punktem programu były zawody ale i tak najwięcej radości sprawiła wizyta świętego Mikołaja, którym okazał się Radosław Witkowski, prezydent miasta.
Więcej…
 
Szlachetna paczka od pracowników MOPS
Ponad 1100 złotych zebrali pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w ramach akcji Szlachetna Paczka. Kupione prezenty trafiły do rodziny Pani Emilii, która samotnie wychowuje dwóch synów. W ramach wdzięczności dzieci Pani Emilii własnoręcznie przygotowały dla Ośrodka podziękowanie.
Więcej…
 
Podziękowania dla wolontariuszy
Blisko 90 osób zrzeszonych w Klubie Wolontariusza "Przyjaciele" działającym przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej otrzymało podziękowania i nagrody za całoroczną pracę na rzecz innych. Podczas obchodów Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, które odbyły się w Domu Kultury Idalin wystąpił Szymon Wydra.
Więcej…
 
Informacja o spotkaniach Centrum Aktywności Lokalnej w Zespołach Pracy Socjalnej
Informacja o spotkaniach Centrum Aktywności Lokalnej w Zespołach Pracy Socjalnej w miesiącu grudniu 2015 roku.
Więcej…
 
MOPS na festynie konsultacyjnym
Władze Radomia opracowują wniosek do rządowego konkursu „Modelowa rewitalizacja miast”. Do zdobycia jest 5 milionów złotych. Co ma się zmienić na Mieście Kazimierzowskim? O to pytani byli mieszkańcy podczas festynu konsultacyjnego, który odbył się w minioną niedzielę na Rynku. W organizację imprezy włączył się Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.
Więcej…
 
Halloween w Centrum Wolanowska
Konkursy, zabawy, tańce i zbieranie słodyczy od sąsiadów. To atrakcje wieczoru Halloween, który odbył się w Centrum Wolanowska.
Więcej…
 
Dom dla Bezdomnych po remoncie
W ubiegłym roku termomodernizacja dachu, a teraz całego budynku. Dom dla Bezdomnych przy ulicy Słowackiego prowadzony przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej doczekał się remontu. Prace kosztowały łącznie ponad 192 tysiące złotych, a pieniądze pochodziły z budżetu miasta.
Więcej…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje: 100 - 110 z 424

Odwiedza nas 3 gości